Proplastik

Esame vieni didžiausių plastiko ir aliuminio plokščių didmenininkų Baltijos regione ir sėkmingai vykdome veiklą Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje. Mūsų siekis – pasiūlyti tik geriausius gaminius ir paslaugas. Didelė patirtis, kompetetingas personalas, moderni logistikos sistema leidžia mums lanksčiai aptarnauti klientus daugelyje sričių. Būdami rinkos lyderiais, dirbame tik su geriausiais pasaulio gamintojais. Klientus aptarnaujame iš Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje esančiųsandėlių, kurių bendras plotas sudaro net 11 000 kvdratinių metrų, o prekių inventorizacija viršija virš 6 milijonų eurų.

E-Proplastik

Nuo šiol būti Proplastik klientu nepaprastai lengva. Sukūrėme elektroninę parduotuvę pritaikytą ne tik verslas-vartotojui, bet ir verslas-verslui. Nuo šiol mūsų verslo klientai turi galimybę užsisakyti prekes ir paslaugas internetu. Kodėl verta tapti Proplastik E-komercijos klientu?

  • Taupomas laikas
  • Komunikacijos klaidos sumažinamos iki minimumo
  • Galimybė matyti prekių kainas po kliento turimos nuolaidos pritaikymo
  • Galimybė matyti prekių kainas kai klientas turi specialias ar projektines kainas
  • Galimybė matyti ar prekė yra sandėlyje
  • Galimybė stebėti užsakymų būsenas
  • Galimybė naudotis integruota prekių supjovimo programa
  • Sąskaitų faktūrų archyvas
  • Prekių sertifikatai, techniniai duomenų lapai ir kiti dokumentai vienoj vietoje

Vink Grupė

Nuo 2019 metų, Proplastik įmonė priklauso VINK grupei.

Vink grupė vienija daugiau kaip 100 įmonių, 20-yje Europos šalių. Platus logistikos sandėlių ir gamyklų tinklas leidžia mums būti patikimu partneriu bet kuriam verslui.

Didžiuojamės būdami vieno didžiausio pasaulyje nepriklausomo verslo dalimi, plastikų srityje. Kartu vienijame daugiau nei bendrą 100mln. eurų prekių inventorizacija. Mumis pasitiki daugiau nei 120 000 pastovių verslo ir privačių klientų.

Tvarumas ir atsakomybė

Nuo pat gyvavimo pradžios, Proplastik įmonė unikali ir pionierė tarp konkuruojančių įmonių, skirdama didelį dėmesį atsakomybei prieš aplinką. Mūsų dėka, gamybinės atliekos, susidariusios pas mūsų klientus po gamybos proceso,  toliau atsiduria pas perdirbinėtojus ir prisideda prie žiedinės ekonomikos kūrimo.

Perdirbti ir/ar aplinkai draugiški produktai, žiedinė ekonomika, tai mūsų ateities misija ir dėmesys.