PREKĖS ŽEMĖS ŪKIO SEKTORIUI

Kanalinio polikarbonato plokštės yra su oro tarpais kanaluose, pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, aplinkos veiksniams bei UV spinduliams. Plačiai naudojamos stoginių, šiltnamių, terasų, švieslangių gamyboje.

Tai įprasti banguoti arba trapeciniai lakštai, pagaminti iš PVC plastiko. Šiuos lakštus rekomenduojame rinktis, jei norite greitai, lengvai ir nebrangiai uždengti stoginę, terasą ar kokią kitą konstrukciją.

Danga, pagaminta iš stiklo pluošto ir poliesterio plastiko mišinio. Dažniausiai naudojama kaip stogo ar įvairių sienelių danga, švieslangiams, terasoms ar šiltnamiams uždengti. Plastikas dangai suteikia lengvumą, atsparumą smūgiams, o stiklo pluoštas suteikia geras chemines atsparumo savybes bei sumažina plastiko plėtimosi koeficientą.

Trapecinio ir banguoto profilio polikarbonato lakštai, pasižymintys ypatingu atsparumu smūgiams, aplinkos veiksniams ir UV spinduliams. Skirtingai nei profiliuoti PVC lakštai, polikarbonato lakštai tarnauja kelis kartus ilgiau. Plačiai naudojami stogelių, terasų, šiltnamių statyboje.

Skaidri PET danga/plėvelė rulonuose, pagaminta iš poliesterio plastiko. Ši medžiaga idealiai tinka sąlyčiui su maistu, pramonei ir statybai. Poliesterio ruloninė danga yra atspari lūžinėjimams, smūgiams.

Šiltnamiai su kanalinio polikarbonato danga namams ir pramonei

Priedai šiltnamiams - stoglangiai, durys, laistymo sistemos, talpos, lentynos, pakeltos lysvos ir daugelis kitų.

Laistymo sistemos automatiniam ir pusiau automatiniam laistymui. Tinka visiems polikarbonatiniams šiltnamiams.

Alternetyvūs produktai laistymo sistemoms, kai vandens šaltinis ar vandentiekis negalimas.

Takelių dangos polikarbonatiniams šiltnamiams ir sodui.

Plokštės pagamintos iš 100% perdirbto žemo tankio polietileno plastiko.

Plastikinės grotelės grindims Paneltim – pagamintos iš polipropileno plastiko ir yra ypatingai Tvirtos , Lengvos ir Higieniškos. Šios grotelės yra sukurtos žemės ūkio sektoriui, gyvulių auginimui, tačiau galima naudoti ir kitose srityse.

Tai daugiasluoksnės plokštės, pagamintos iš surinktų ir perdirbtų plastiko atliekų

Paneltim plokštės – tai daugiasluoksnės plokštės, pagamintos iš polipropileno arba polietileno plastiko. Dėka vidinių kamerų struktūros plokštės yra ypatingai tvirtos, lengvos ir higieniškos.

Profiliai, skirti Paneltim plokštėms sujungti, užbaigti

Įvairių paskirčių tinklai, pagaminti iš polipropileno plastiko.

Palečių apvadų kampai užtikrina, kad paletės nejudėtų, taip pat apsaugo nuo poveikio ne tik krovinį, bet ir žmones, kurie su juo dirba.

Įvairūs priedai plastikams - klijai, valikliai, poliravimo pastos ir kt.

Įvairūs priedai ir aksesuarai palengvinantys plėvelių ir tentų montavimą bei priežūrą.

Plastikinės grotelės grindims Paneltim – pagamintos iš polipropileno plastiko ir yra ypatingai Tvirtos , Lengvos ir Higieniškos. Šios grotelės yra sukurtos žemės ūkio sektoriui, gyvulių auginimui, tačiau galima naudoti ir kitose srityse.