Akrilo lakštai (Organinis stiklas)

Akrilo lakštai (Organinis stiklas)
Akrilo lakštai, dar kitaip vadinami organiniu stiklu. Pagaminti iš akrilo, ekstrūzijos arba liejimo būdu.

PMMA XT/GS

Tai standartiniai, labai aukštos kokybės organinio stiklo lakštai pagaminti iš akrilo plastiko. Šie lakštai pagaminti ekstrudiniu arba liejimo būdu.

PMMA LED

LED plokščių linija, specialiai sukurta LED apšvietimui. Dėl organiniame stikle esančių priemaišų (difuzorių) šviesa daug geriau sklinda nei įprastais stiklais. Naudoti šiuos stiklus yra ekonomiška, kadangi dėl šio stiklo reikės mažiau šviesos modulių.

PMMA Satin SC/DC

Ši linija pasižymi matiniu, satininiu paviršiumi, suteikiančiu organinio stiklo lakštams išskirtinę išvaizdą. Tokie lakštai nepalieka savo paviršiuje pirštų antspaudų, mažiau matosi subraižymai. Plačiai naudojami baldų, interjero, dizaino ir reklamos gamybos srityse.

PMMA 100% perdirbtas

Plokštės pagamintos iš 100% perdirbto akrilo. Tai aukščiausios kokybės lieto akrilo lakštai, kurie puikiai atlieka savo funkciją ir tarnauja taip pat ilgai, kaip ir standartiniai gryno akrilo lakštai.

PMMA veidrodinis

Veidrodinio akrilo lakštai yra pagaminti iš tvirtos, lengvos termoplastinės medžiagos, naudojami kaip stiklo veidrodžio pakaitalas. Tai ypač svarbu, kai stiklo skilimo pavojus kelia susirūpinimą dėl saugumo. PMMA veidrodiniai lakštai gali būti naudojami parduotuvių dizainui ir dekoravimui.