Kompozitiniai plastikai

Kompozitiniai plastikai
Prekės sudarytos iš skirtingų tipų medžiagų. Dažniausiai kompozitinės medžiagos naudojamos, kai norima užtikrinti kelias skirtingas savybes ir viena medžiaga to negali. Kompozitai gaminami norint išgauti lengvumą, neprarandant kitų medžiagos savybių.

Aliuminio kompozicinės plokštės (AKP)

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir plastiko (polietileno) sluoksnio. Plastiko sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Plokštė yra lengva ir tvirta.

Kapa plokštės

Šios plokštės yra kompozitinės ir sudarytos iš kelių medžiagų junginio. Vidurinį plokščių sluoksnį visada sudaro poliuretano putų užpildas, o išorinius – kitos medžiagos, priklausomai nuo panaudojimo aplinkybių (pvz., kartonas, plastikas, aliuminis, lipnus kartonas ir pan.).

Viscom (putų) plokštės

Kompozitinės plokštės, susidedančios iš abiejose plokštės pusėse dažniausiai kieto plastiko sluoksnių ir viduryje esančio plastiko putų užpildo. Dėl šios sudėties plokštės yra tvirtos, turi lygų paviršių bei yra ypatingai lengvos.

Sign Trim profiliai

Sign Trim profiliai – tai tūrinėms raidėms skirti profiliai, naudojami kaip apvadas tūrinėms raidėms gaminti. Jo pagalba sujungiamas ir sutvirtinamas organinis stiklas su raidės konstrukcija.

Stiklo / plastiko danga (GRP)

Danga, pagaminta iš stiklo pluošto ir poliesterio plastiko mišinio. Dažniausiai naudojama kaip stogo ar įvairių sienelių danga, švieslangiams, terasoms ar šiltnamiams uždengti. Plastikas dangai suteikia lengvumą, atsparumą smūgiams, o stiklo pluoštas suteikia geras chemines atsparumo savybes bei sumažina plastiko plėtimosi koeficientą.

Graviravimo plokštės

Šios dvisluoksnės plokštės yra lengvai apdirbamos ir lanksčios. Viršutinis plokštės sluoksnis padengtas tam tikra spalva, o jį įpjovus lazeriu matoma kita spalva. Galima naudoti vidaus iš išorės sąlygomis (išskyrus braižytu paviršiumi). Graviravimo plokštės plačiai naudojamos nuorodų, emblemų, pakabukų, apdovanojimų ir kitų suvenyrų gamybai.