Kompozitiniai plastikai

Kompozitiniai plastikai
Prekės, sudarytos iš skirtingų tipų medžiagų. Dažniausiai kompozitinės medžiagos naudojamos, kai norima užtikrinti kelias skirtingas sąvybes, kai viena medžiaga to negali. Dažniausiai kompozitai gaminami išgauti lengvumą, neprarandant kitų medžiagos savybių.
Aliuminio kompozicinės plokštės (AKP)

Aliuminio kompozicinės plokštės (AKP)

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir plastiko (polietileno) sluoksnio. Plastiko sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Plokštė yra lengva ir tvirta.

Kapa plokštės

Kapa plokštės

Šios plokštės yra kompozitinės ir sudarytos iš kelių medžiagų junginio. Vidurinį plokščių sluoksnį visada sudaro poliuretano putų užpildas, o išorinius – kitos medžiagos, priklausomai nuo panaudojimo aplinkybių (pvz., kartonas, plastikas, aliuminis, lipnus kartonas ir pan.).

Viscom (putų) plokštės

Viscom (putų) plokštės

Kompozitinės plokštės, susidedančios iš abiejose plokštės pusėse dažniausiai kieto plastiko sluoksnių ir viduryje esančio plastiko putų užpildo. Dėl šios sudėties plokštės yra tvirtos, turi lygų paviršių bei yra ypatingai lengvos.

Elkamet profiliai

Elkamet profiliai

Elkamet profiliai – tai tūrinėms raidėms skirti profiliai, naudojami kaip apvadas tūrinėms raidėms gaminti. Jo pagalba sujungiamas ir sutvirtinamas organinis stiklas su raidės konstrukcija.

Stiklo / plastiko danga (GRP)

Stiklo / plastiko danga (GRP)

Danga, pagaminta iš stiklo pluošto ir poliesterio plastiko mišinio. Dažniausiai naudojama kaip stogo ar įvairių sienelių danga, švieslangiams, terasoms ar šiltnamiams uždengti. Plastikas dangai suteikia lengvumą, atsparumą smūgiams, o stiklo pluoštas suteikia geras chemines atsparumo savybes bei sumažina plastiko plėtimosi koeficientą.