Polivinilchloridas (PVC)

Polivinilchloridas (PVC)
Tai vienas labiausiai paplitusių plastikų, pasižymi geru cheminiu stabilumu, adhezinėmis savybėmis, gerai klijuojasi, pakaitinus lengvai lankstomas, termiškai formuojamas ir gali būti virinamas. Tankis – 1,40 - 1,47 g/cm3. Darbinė temperatūra nuo -20ºC iki +60ºC.

PVC putų plokštės

Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

Profiliuoti PVC lakštai ir montavimo priedai

Tai įprasti banguoti arba trapeciniai lakštai, pagaminti iš PVC plastiko. Šiuos lakštus rekomenduojame rinktis, jei norite greitai, lengvai ir nebrangiai uždengti stoginę, terasą ar kokią kitą konstrukciją.

Vientisos PVC plokštės

Vientisos plokštės pagamintos iš PVC plastiko, dar kitaip žymimos PVC-U arba PVC-CAW. Atsparios rūgštims, dujoms, šarmams, korozijai, druskų tirpalams, pelėsiams, slėgiui, neįgeria drėgmės, izoliuoja garsą, lengvai apdirbamos. Turi geras nedegumo savybes, atitraukus ugnies šaltinį savaime užgęsta.

Daugiasluoksnės plokštės PALBOARD

PALBOARD novatoriškos daugiasluoksnės PVC plokštės, susidedančios iš lygaus, vientiso PVC plokščių paviršiaus, ir putinto vidurinio PVC sluoksnio. Plokštės yra lengvos ir ypatingai lengvai apdirbamos, tinkamos spaudai, gali būti lenkiamos šaltuoju būdu dėl V griovelio pjūvio. Pasižymi puikiu mechaniniu ir cheminiu atsparumu. Puiki alternatyva aliuminio kompozicinėms plokštėms.