Polivinilchloridas (PVC)

Polivinilchloridas (PVC)
Tai vienas labiausiai paplitusių plastikų, pasižymi geru cheminiu stabilumu, adhezinėmis savybėmis, gerai klijuojasi, pakaitinus lengvai lankstomas, termiškai formuojasi ir gali būti virinamas. Tankis – 1,40 - 1,47 g/cm3. Darbinė temperatūra nuo -20C iki +60C;
PVC putų plokštės

PVC putų plokštės

Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

Profiliuoti PVC lakštai ir montavimo priedai

Profiliuoti PVC lakštai ir montavimo priedai

Tai įprasti banguoti arba trapeciniai lakštai, pagaminti iš PVC plastiko. Šiuos lakštus rekomenduojame rinktis, jei norite greitai, lengvai ir nebrangiai uždengti stoginę, terasą ar kokią kitą konstrukciją.

Vientisos PVC plokštės

Vientisos PVC plokštės

Vientisos plokštės pagaminto iš PVC plastiko, dar kitaip žymimos PVC-U arba PVC-CAW. Atsparios rūgštims, dujoms, šarmams, korozijai, druskų tirpalams, pelėsiams, slėgiui, neįgeria drėgmės, izoliuoja garsą lengvai apdirbamos. Turi geras nedegumo sąvybes, atitraukus ugnies šaltinį savaime užgęsta.

Daugiasluoksnės plokštės PALBOARD

Daugiasluoksnės plokštės PALBOARD

PALBOARD novatoriškos daugiasluoksnės PVC plokštės, susidedančios iš lygaus, vientiso PVC plokščių paviršiaus, ir putinto vidurinio PVC sluoksnio. Plokštės yra lengv ypatingai lengvai apdirbamos, tinkamos spaudai, gali būti lenkiamos šaltuoju būdu dėl V griovelio pjūvio. Pasižymi puikiu mechaniniu ir cheminiu atsparumu. Puiki alternatyva aliuminio kompozicinėms plokštėms.