PREKĖS PREKYBOS CENTRAMS (DIY)

Kanalinio polikarbonato plokštės yra su oro tarpais kanaluose, pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, aplinkos veiksniams bei UV spinduliams. Plačiai naudojamos stoginių, šiltnamių, terasų, švieslangių gamyboje.

Tai įprasti banguoti arba trapeciniai lakštai, pagaminti iš PVC plastiko. Šiuos lakštus rekomenduojame rinktis, jei norite greitai, lengvai ir nebrangiai uždengti stoginę, terasą ar kokią kitą konstrukciją.

Trapecinio ir banguoto profilio polikarbonato lakštai, pasižymintys ypatingu atsparumu smūgiams, aplinkos veiksniams ir UV spinduliams. Skirtingai nei profiliuoti PVC lakštai, polikarbonato lakštai tarnauja kelis kartus ilgiau. Plačiai naudojami stogelių, terasų, šiltnamių statyboje.

Tai standartiniai labai aukštos kokybės organinio stiklo lakštai pagaminti iš akrilo plastiko. Šie lakštai pagaminti ekstrudiniu būdu arba liejimo būdu.

Tai organinio stiklo lakštai, pagaminti iš polistireno. Plokštės yra pigios, gerai praleidžia šviesą (90%), mažo tankio (1,050 g/m³), palyginti atsparios chemiškai, skirtingai nei akrilas, mažai absorbuoja vandenį. Ši medžiaga yra standi, tačiau trapi ir neatspari smūgiams.

Tai iš aliuminio metalo ekstruzijos būdu pagaminti įvairių standartinių formų profiliai. Kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs vamzdžiai bei strypai.

Danga, pagaminta iš stiklo pluošto ir poliesterio plastiko mišinio. Dažniausiai naudojama kaip stogo ar įvairių sienelių danga, švieslangiams, terasoms ar šiltnamiams uždengti. Plastikas dangai suteikia lengvumą, atsparumą smūgiams, o stiklo pluoštas suteikia geras chemines atsparumo savybes bei sumažina plastiko plėtimosi koeficientą.

Šiltnamiai su kanalinio polikarbonato danga namams ir pramonei

Priedai šiltnamiams - stoglangiai, durys, laistymo sistemos, talpos, lentynos, pakeltos lysvės ir daugelis kitų.

Paneltim plokštės – tai daugiasluoksnės plokštės, pagamintos iš polipropileno arba polietileno plastiko. Dėka vidinių kamerų struktūros plokštės yra ypatingai Tvirtos , Lengvos ir Higieniškos.

Pagalbiniai profiliai Paneltim plokštėms montuoti.

Plokštės pagamintos iš 100% perdirbto žemo tankio polietileno plastiko.