PREKĖS VIZUALIOS REKLAMOS GAMINTOJAMS

Akrilo lakštai, dar kitaip vadinami kaip organinis stiklas. Pagaminti iš akrilo, ekstrūzijos arba liejimo būdu.

Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir vidurinio plastiko (polietileno) sluoksnio. 

Lipniosios plėvelės skritos vizualiai reklamos gamybai.

Vientisos masės polikarbonato plokštės, pasižyminčios geromis šviesos pralaidumo savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, UV spinduliams. Plačiai naudojamos statybos, pramonės sektoriuje.

Poliesterio plokštės pagamintos iš aPET ir PETG plastiko dervos. Plokštės plačiai vadinamos dar Axpet ir Vivak vardais.

Tai organinio stiklo lakštai, pagaminti iš polistireno plastiko. Ši medžiaga yra standi, tačiau trapi ir neatspari smūgiams.

Tai novatoriškos daugiasluoksnės PVC plokštės, susidedančios iš lygaus, vientiso PVC plokščių paviršiaus, ir putinto vidurinio PVC sluoksnio. 

Kompozitinės plastiko plokštės, susidedančios iš abiejose plokštės pusėse esančių kieto plastiko sluoksnių ir viduryje esančio plastiko putų užpildo.

Dėl savo lengvumo, ilgaamžiškumo, tvirtumo ir gerų apdorojimo savybių plačiai naudojami statybos, pramonės, gamybos, reklamos ir daugelyje kitų sričių.

Tai iš aliuminio metalo ekstruzijos būdu pagaminti įvairių standartinių formų profiliai. Kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs vamzdžiai bei strypai.

Iš aliuminio metalo pagamintos įvairių lydinių, storių ir matmenų juostos, suvyniotos į įvairaus diametro ritinius.

Šios plokštės yra kompozitinės ir sudarytos iš kelių medžiagų junginio. Vidurinį plokščių sluoksnį visada sudaro poliuretano putų užpildas, o išorinius – kitos medžiagos 

Iš popieriaus pagamintos baltos daugiasluoksnės plokšės, kurių vidinis sluoksnis sudarytas iš reljefinio popierius užpildo.

Tai iš organinio stiklo (akrilo) pagaminti vamzdžiai ir strypai.

Tai iš tam tikros medžiagos pagaminta nešamoji juostelė ar plėvelė, iš abiejų pusių dengta tam tikro tipo klijais ir iš išorės dengta apsaugine plėvele.

Įvairūs priedai ir aksesuarai palengvinantys plėvelių ir tentų montavimą bei priežūrą.

Įvairūs priedai plastikams - klijai, valikliai, poliravimo pastos ir kt.

Graviravimo plokštės plačiai naudojamos nuorodų, emblemų, pakabukų, apdovanojimų ir kitų suvenyrų gamybai.

   Tai iš tam tikros medžiagos pagaminta nešamoji juostelė ar plėvelė, iš abiejų pusių dengta tam tikro tipo klijais ir iš išorės dengta apsaugine plėvele.