PREKĖS STATYBOS SEKTORIUI

Kanalinio polikarbonato plokštės yra su oro tarpais kanaluose, pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, aplinkos veiksniams bei UV spinduliams. Plačiai naudojamos stoginių, šiltnamių, terasų, švieslangių gamyboje.

Vientisos masės polikarbonato plokštės, pasižyminčios geromis šviesos pralaidumo savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, UV spinduliams. Plačiai naudojamos statybos, pramonės sektoriuje.

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir vidurinio plastiko (polietileno) sluoksnio. 

Trapecinio ir banguoto profilio polikarbonato lakštai, pasižymintys ypatingu atsparumu smūgiams, aplinkos veiksniams ir UV spinduliams. Skirtingai nei profiliuoti PVC lakštai, polikarbonato lakštai tarnauja kelis kartus ilgiau. Plačiai naudojami stogelių, terasų, šiltnamių statyboje.

Dėl savo lengvumo, ilgaamžiškumo, tvirtumo ir gerų apdorojimo savybių plačiai naudojami statybos, pramonės, gamybos, reklamos ir daugelyje kitų sričių.

Tai iš aliuminio metalo ekstruzijos būdu pagaminti įvairių standartinių formų profiliai. Kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs vamzdžiai bei strypai.

Tai įprasti banguoti arba trapeciniai lakštai, pagaminti iš PVC plastiko. Šiuos lakštus rekomenduojame rinktis, jei norite greitai, lengvai ir nebrangiai uždengti stoginę, terasą ar kokią kitą konstrukciją.

Danga, pagaminta iš stiklo pluošto ir poliesterio plastiko mišinio. Dažniausiai naudojama kaip stogo ar įvairių sienelių danga, švieslangiams, terasoms ar šiltnamiams uždengti. Plastikas dangai suteikia lengvumą, atsparumą smūgiams, o stiklo pluoštas suteikia geras chemines atsparumo savybes bei sumažina plastiko plėtimosi koeficientą.

Paneltim plokštės – tai daugiasluoksnės plokštės, pagamintos iš polietileno plastiko. Dėka vidinių kamerų struktūros plokštės yra ypatingai tvirtos, lengvos ir higieniškos.

Paneltim plokštės – tai daugiasluoksnės plokštės, pagamintos iš polipropileno plastiko. Dėka vidinių kamerų struktūros plokštės yra ypatingai tvirtos, lengvos ir higieniškos.

Pagalbiniai profiliai Paneltim plokštėms montuoti.

Plokštės pagamintos iš 100% perdirbto žemo tankio polietileno plastiko.

Tai daugiasluoksnės plokštės, pagamintos iš surinktų ir 100 proc. perdirbtų plastiko atliekų.

Įvairios paskirties lipniosios plėvelės langų apipvalidinimui

Įvairūs priedai ir aksesuarai palengvinantys plėvelių ir tentų montavimą bei priežūrą.

Plastikinės grotelės grindims – pagamintos iš polipropileno plastiko ir yra ypatingai tvirtos, lengvos ir higieniškos. Šios grotelės yra sukurtos žemės ūkio sektoriui, gyvulių auginimui, tačiau galima naudoti ir kitose srityse.

Įvairių paskirčių tinklai, pagaminti iš polipropileno plastiko.

Takelių dangos polikarbonatiniams šiltnamiams ir sodui.

Įvairūs priedai plastikams - klijai, valikliai, poliravimo pastos ir kt.

   Tai iš tam tikros medžiagos pagaminta nešamoji juostelė ar plėvelė, iš abiejų pusių dengta tam tikro tipo klijais ir iš išorės dengta apsaugine plėvele.